HAKKIMIZDA

2012 yılında kurulan SınavMatik.Net, Öğrenci ve öğretmenler için sınav uygulamaları hazırlamak için geliştirilmiştir.

 

ÖĞRETMENLER İÇİN SINAVMATİK;

Modüler eğitim sistemi baz alınarak hazırlanan alt yapımız sayesinde öğretmenler girdikleri derslerin dönem içi sınavlarını tam otomatik, yarı otomatik ya da manuel olarak hazırlayabilecektir. Sürekli güncellenen soru bankası sayesinde en yeni soruları sınavlarda sorma ve öğrencilerinizin yeterliliklerini ölçme imkanına kavuşacaksınız. SınavMatik.Net ile sınav hazırlamak, cevap anahtarı da dahil olmak üzere sadece bir kaç saniyenizi alacaktır. Hazırladığınız sınavları sosyal ağlar aracılığıyla öğrencilerinizle paylaşabilir ve online sınavlarla öğrencilerinizin gelişimini izleyebilirsiniz.

 

ÖĞRENCİLER İÇİN SINAVMATİK;

Güncel müfredat programına uygun soru örnekleri, Derse hazırlık dokümanları, modüller, mesleki yeterlilik tabloları, meslek analizleri gibi içeriklerimizle öğrencilerimizi hem sınavlara hazırlar hem de onlara gelecekleri ile ilgili rehberlik eder. SınavMatik ile merkezi sınavlara hazırlanabileceğiniz gibi öğretmenleriniz tarafından paylaşılan online sınavlarla derslerinize hazırlanabilirsiniz.

 

TÜZEL KİŞİLİKLER İÇİN SINAVMATİK;

Türkiye´de eğitimin Milli Eğitim Bakanlığı ile tek elden yürütülmesi sayesinde tüm ülkede aynı müfredat programları okutulmaktadır. İster devlet okulları isterse dersane, kurs, işletme vb. eğitimle ilgili tüm kurum ve kuruluşlar aynı müfredat programlarını kullanarak gençlerimize geleceğe hazırlamaktadırlar. Uyguladıkları eğitim programları sonunda hazırlayacakları sınavları yine SınavMatik.Net aracılığı ile kolayca yapabileceklerdir.

SınavMatik.Net soru bankası ve diğer içeriği üyelerimizinde katkısı ile hızla büyümektedir. Bugün sadece lise ve ortaokul sevyesindeki eğitim kurumları için sınav uygulamaları geliştiren SınavMatik, önümüzdeki süreçte ilkokul ve üniversite eğitimlerine uygun sınav uygulamaları geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.