Deneme Sınavları ile Sınavlara Hazırlık Durumunuzu Gözden Geçirin

SınavMatik online deneme sınavları ile gerçek sınavlara hazırlık durumunuzu gözden geçirmenize olanak sağlar.

Baş Öğretmenlik Sınavı, Uzman Öğretmenlik Sınavı, Kalfalık Sınavı, Ustalık Sınavı, Usta Öğreticilik Sınavı, Ehliyet Sınavı, Bursluluk Sınavı, LGS, TYT, YDS, AYT, MSÜ sınavlarının yanı sıra ortaokul ve lise seviyesi okullarımızda okutulan tüm derslerin dönemlik yazılı sınavlarına da SınavMatik ile hazırlanabilirsiniz.

AYT Sayısal Sınavı, AYT Sözel Sınavı, AYT Eşit Ağırlıklı Sınavı, YDS İngilizce Sınavı, MSU Milli Savunma Üniversitesi Sınavı, Bursluluk 5, 6, 7, 8, Hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11.sınıflar için ayrı ayrı tasarlanarak kullanıma sunulmuştur.

Tüm bunlara ek olarak öğretmenleriniz tarafından sizlerle paylaşılan gerçek sınav uygulamalarına ve deneme sınavı uygulamalarına yine SınavMatik ile erişim sağlayabilirsiniz.

Deneme sınavları için Buraya Tıklayın

Yorumlar [6] Diğer Duyurular
 
HANGİ MESLEĞİ SEÇMELİYİM?

Hayata atılmaya karar vermiş ama henüz ne iş yapacağını bilmeyen gençlerimiz için meslek tanıtım rehberi.

Mesleğin tanıtımı, kapsamı, mesleğin bugünkü durumu, gelecek öngörüsü, iş bulma olanakları, mesleğe giriş şartları, çalışma ortamı ve koşulları, eğitim süresi, kariyer olanakları ve dahası.

Daha Fazla Bilgi
SORU GÖNDER

Sizinde çobada tuzunuz olsun ister misiniz?

Hazırladığınız soruları, cevapları ile birlikte bize gönderin, sizin adınızla yayınlayalım.

Sorduğunuz sorunun popülaritesini görün. Sorunuzun gerçek sınavlarda ve online deneme sınavlarında kaç defa kullanıldığını izleyin.

Excel ve txt ortamından kolay soru ekleme imkanı.

Soru Gönder